Dogrywka Cafe Futbol - 16.10.2016

Dogrywka Cafe Futbol

Football Management Group

UCZCIWOŚĆ, KOMUNIKACJA, SZACUNEK, DYSCYPLINA, EMPATIA, PRACOWITOŚĆ, PROFESJONALIZM i RADOŚĆ Z ŻYCIA

Postanowienia na przyszły rok? Nie! Są to wartości którymi od lat kierujemy się w zakresie zarządzania sportowego. To filozofia działania, którą kierujemy się na każdym kroku. Wszystko po to, by nasi podopieczni mogli skupić się na tym co kochają - miłości do piłki nożnej. To jest nasz wspólny biznes.

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Mamy wiedzę, wykształcenie, pełne bagaże doświadczeń i przede wszystkim ogromną pasję. Nieustannie dbamy o podnoszenie indywidualnych kwalifikacji, uczestniczymy we wszelkiego rodzaju konferencjach i szkoleniach. Od tego czasu byliśmy autorami wielu transferów w Polsce i zagranicą. Staranność, rzetelność, indywidualne traktowanie każdego klienta sprawiły, że dzisiaj współpracujemy z klubami i firmami na terenie całej Polski i Europy, a pod naszą opieką znajdują się czołowi reprezentanci swoich krajów oraz dobrze zapowiadające się talenty.

Dobro klienta to nasz cel nadrzędny. Kreujemy kariery zawodników, pomagamy w doborze najbardziej odpowiedniego klubu, negocjujemy jak najkorzystniejsze warunki kontraktów, pomagamy w aklimatyzacji oraz kwestiach związanych z prawem, finansami, ubezpieczeniami, marketingiem i public relations (więcej w dziale OFERTA).

Każdy z nas ma cel do którego dąży. Kluby pragną osiągać jak najlepsze wyniki sportowe, zawodnicy grać jak najlepiej potrafią i święcić wielkie triumfy, trenerzy wprowadzać drużyny na ścieżki sukcesów. My zaś chcemy, aby realizacja celów naszych klientów stała się o wiele łatwiejsza dzięki oferowanej przez nas pomocy.

Przemysław David Pańtak - CEO, licensed Agent

Założyciel, właściciel i szef agencji Football Management Group. Od dzieciństwa zafascynowany sportem, przede wszystkim piłką nożną w każdym możliwym calu. Ukończył studia prawnicze w Berlinie i Brukseli, absolwent studiów magisterskich (Master of Arts in Media Science) w Saragossie oraz MBA w Ecole Superieure de Commerce de Paris.

Team liaison officer reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Niemczech (2006), pomagał przy organizacji Igrzysk Azjatyckich (2006), były menedżer regionalny firmy odpowiedzialnej za prawa do transmisji wydarzeń sportowych, w której odpowiadał za sprzedaż praw telewizyjnych do spotkań piłkarskich. Od 2008 roku licencjonowany agent FIFA (licencjonowany przez DFB - Deutscher Fußball-Bund / Niemiecki Związek Piłki Nożnej). Biegle komunikuje się w ośmiu językach: polskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, portugalskim i rosyjskim. To niewątpliwy atut ułatwiający nawiązanie kontaktów na międzynarodowym rynku.